iPhone 12 Pro - "Momentan produsul nu este în stoc"

Claudiu_13
Începător
Cand va fi disponibil pentru precomanda iPhone 12 Pro ? Acum "Momentan produsul nu este în stoc" ....
4 Răspunsuri 4

7UP
Explorator
Salut, Aceste telefoane vor fi disponibile din 13.11 pentru ca ajung in romania primele stocuri și posibil sa rămână din telefoane și sa fie lăsate pe online

RafaHelper
#StarMember
Salut @Claudiu_13, ‏‏‎ ‎ iPhone 12 Pro este disponibil la precomanda in perioada 6-12 noiembrie 2020, daca apare mesajul "Momentan produsul nu este în stoc" inseamna ca stocul pentru precomanda a fost epuizat. Foloseste optiunea "Anunta-ma cand revine" pentru a primi notificare prin SMS/Email cand va fi din nou disponibil in magazinul online Orange.

Hai sa va zic intamplarea mea! Dau refresh, doar iphone 12 pe stoc...ma joc pe acolo cu culorile etc, ma uit la preturi apoi mai dau un refresh....hop ca apare un 12 pro max 128 gb graphite pe stoc...zis si facut adaugat in cos, cumparat..dupa dat iar refresh...stoc 0 la pro-uri..la inca 2 refresh-uri aparuse un 12 pro pacific blue de 512...Nu am inteles asta dar am reusit sa comand ce imi doream :)) P.S..Primit mail, comanda aprobata, confirmata..acum sa se si livreze!

BogdanB_1
Începător
Salutare, ceva vesti noi cu privire la actualizarea stocurilor de Iphone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max ? A trecut si Black Friday, asa ca "nebunia" sper sa fi trecut deja, sper... Am activat optiunea "Anunta-ma cand revine" care sincer la mine se pare ca nu functioneaza. Am cerut si ajutorul colegilor online si tot nu primesc nici notificare, nici mail, nici sms.