Cartela pierdută de foarte mult timp

Gabi_19
Începător
Vă salut! Am pierdut cartela sim, a trecut foarte mult timp, dar tocmai acum mi-am dat seama ca lipsește, cu ajutorul ei îmi pot recupera foarte multe conturi de social media, se mai poate face ceva? Țin sa menționez ca am sunat la numărul meu vechi sa verific dacă a fost alocat altui utilizator, dar nu s-a întâmplat nimic
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
În condițiile în care nu s-a alocat altcuiva, poți merge la un Orange Shop și cere alt sim, contracost. Ai detalii aici: https://comunitate.orange.ro/questions/1973702-inlocuire-cartela-sim-deteriorata-pierduta Apoi, dacă ai salvate date în diverse conturi de cloud, cred că le poți recupera. Sigur, poți folosi și conturile de socializare ! Succes!

3 Răspunsuri 3

Vio73
#StarMember
În condițiile în care nu s-a alocat altcuiva, poți merge la un Orange Shop și cere alt sim, contracost. Ai detalii aici: https://comunitate.orange.ro/questions/1973702-inlocuire-cartela-sim-deteriorata-pierduta Apoi, dacă ai salvate date în diverse conturi de cloud, cred că le poți recupera. Sigur, poți folosi și conturile de socializare ! Succes!

Gabi_19
Începător
Da, asta urmează să fac doar că singurul shop partener din oraș este închis de ceva vreme! Vă mulțumesc pentru sugestie.

Vio73
#StarMember
Cu mare plăcere!