Preturi pentru optiuni cu internet la Yoxo

roadx
Junior
Incerc sa aflu preturile optiunilor cu Internet, care se pot achizitiona pentru 30 de zile la un abonament Yoxo20. Am aflat (intamplator) ca pentru o optiune suplimentara de 20Gb, platesti 5 lei. Cum ramane cu cele de 60Gb si 100Gb? Cat costa ele? (mentionez: nu modificare de abonamet Yoxo, ci optiuni suplimentare, valabile 30 de zile).
Si... optiunea suplimentara de 100Gb, imi ofera in cele 30 de zile cat este activa si roaming de date si minute internationale cu care pot vorbi in Romania?
Multumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Salut! Chiar astăzi a fost o întrebare despre extraoptiuni pentru yoxo in comunitate.. Ai văzut acest topic? Ai informații detaliate acolo și un link pentru o brosura cu mai multe informații.. https://comunitate.orange.ro/questions/2478268-tarife-extraoptiuni-yoxo

4 Răspunsuri 4

Jay
Campion certificat
Salut! Chiar astăzi a fost o întrebare despre extraoptiuni pentru yoxo in comunitate.. Ai văzut acest topic? Ai informații detaliate acolo și un link pentru o brosura cu mai multe informații.. https://comunitate.orange.ro/questions/2478268-tarife-extraoptiuni-yoxo

FLo1
#StarMember
@roadx: Bun venit in Comunitate. Pe www.yoxo.ro nu este specificata informatia cautata? Ai cautat si in Comunitate topicuri similare, unul cu raspuns chiar de cateva minute si nu ai gasit ceea ce cautai? Topicul ti-a fost indicat de @Jay, anterior acestui mesaj. Daca ai neclaritati sau nu intelegi ceva, revino cu detalieri.

roadx
Junior
Da, am primit un link ce m-a dus aici: https://www.yoxo.ro/pdf-102019/yoxo/brosura-abonamentele-yoxo-tarife-si-servicii.976327289b7aec346b7f40cc33c218070b047e37702a4aec5a6a16fb6463f5d2.pdf Exact ce cautam! Multumesc mult!

FLo1
#StarMember
@roadx: Excelent. Nu trebuia decat sa parcurgi continutul sub forma de lista a www.yoxo.ro, iar daca la continut nu iti placea cum gasesti informatia, la subsolul paginii aveai link-ul pentru acea brosura. Simplu.