tarife extraoptiuni YOXO

eitiosaros
Începător
Care sunt tarifele extraoptiunilor YOXO pentru fiecare abonament in parte, in cazul in care acestea sunt diferite pe categoria de abonament aleasa?
1 Soluţie acceptată‚

FaraUnID
Campion certificat

1. In varianta Yoxo de baza ai Nelimitat Min + SMS National + 20 GB net NATIONAL pentru 19 lei / lunar.

2. Utilizatorul poate configura:

- Nelimitat Min + SMS National + 60 GB net NATIONAL pentru 29 lei / lunar;

- Nelimitat Min + SMS National + 100 GB net din care 3.87 GB disponibil in roaming pentru 39 lei / lunar;

3. Ca si extraoptiuni pe care le poti activa, ai la dispozitie:

- 20GB, 60GB sau 100GB pentru 5 lei/ 20 GB

- 100 minute internationale catre mobil și fix în țările din zona UE pentru 5 lei / lunar;

- Servicii Premium include 5 Euro extra-credit care se poate consuma pentru apeluri și SMS-uri la numere cu tarife speciale: parcari, rovinieta, taxa pod, donatii;

- Roaming Worldwide 100 de minute sau SMS-uri + 1 GB pentru călătoriile tale în afara spațiului Uniunii Europene în: Argentina, Armenia, Australia, Belarus, Camerun, Canada, Republica Democrata Congo, Guinea, Israel, Coasta de Fildes, Kuwait, Madagascar, Mali, Mexic, Modova, Monaco, Muntenegru, Niger, Puerto Rico, Federatia Rusa, Arabia Saudita, Senegal, Serbia, Elvetia, Thailanda, Turcia, Ucraina, Emiratele Arabe Unite, Statele Unite.

 Pretul optiunii Roaming Woldwide era de 125 lei iar resursele sunt valabile 15 zile.

Gasesși aici toate optiunile Yoxo - https://www.yoxo.ro/

2 Răspunsuri 2

FaraUnID
Campion certificat

1. In varianta Yoxo de baza ai Nelimitat Min + SMS National + 20 GB net NATIONAL pentru 19 lei / lunar.

2. Utilizatorul poate configura:

- Nelimitat Min + SMS National + 60 GB net NATIONAL pentru 29 lei / lunar;

- Nelimitat Min + SMS National + 100 GB net din care 3.87 GB disponibil in roaming pentru 39 lei / lunar;

3. Ca si extraoptiuni pe care le poti activa, ai la dispozitie:

- 20GB, 60GB sau 100GB pentru 5 lei/ 20 GB

- 100 minute internationale catre mobil și fix în țările din zona UE pentru 5 lei / lunar;

- Servicii Premium include 5 Euro extra-credit care se poate consuma pentru apeluri și SMS-uri la numere cu tarife speciale: parcari, rovinieta, taxa pod, donatii;

- Roaming Worldwide 100 de minute sau SMS-uri + 1 GB pentru călătoriile tale în afara spațiului Uniunii Europene în: Argentina, Armenia, Australia, Belarus, Camerun, Canada, Republica Democrata Congo, Guinea, Israel, Coasta de Fildes, Kuwait, Madagascar, Mali, Mexic, Modova, Monaco, Muntenegru, Niger, Puerto Rico, Federatia Rusa, Arabia Saudita, Senegal, Serbia, Elvetia, Thailanda, Turcia, Ucraina, Emiratele Arabe Unite, Statele Unite.

 Pretul optiunii Roaming Woldwide era de 125 lei iar resursele sunt valabile 15 zile.

Gasesși aici toate optiunile Yoxo - https://www.yoxo.ro/

FLo1
#StarMember
@eitiosaros: pe langa detaliile date de FaraUnID, gasesti pe www.yoxo.ro tot ce te intereseaza, inclusiv o sinteza a acestor informatii cuprinse intr-o "brosura" la acest link: https://www.yoxo.ro/pdf-102019/yoxo/brosura-abonamentele-yoxo-tarife-si-servicii.976327289b7aec346b7f40cc33c218070b047e37702a4aec5a6a16fb6463f5d2.pdf