Email incorect la crearea contului My Orange

Neaplicabil
Am gresit o litera la crearea contului my orange si nu a venit email-ul de confirmare
Vreau să șterg contul și să creez altul
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
Maine contactezi serviciul clienti "telefon la 300 " sau chat Djingo din pagina www.orange.ro si un reprezentant Orange va modifica si va activa adresa de email. Oricum, adresa de email se poate schimba ulterior din contul MyOrange.

3 Răspunsuri 3

FLo1
#StarMember
@Adrian: bun venit in Comunitate. Un cont neconfirmat este un cont neactivat, adica inexistent. Reia procedura pentru a-ti crea contul cu datele exacte. Revino pe topic daca ai reusit sa iti activezi contul MyOrange sau daca apar probleme.

Neaplicabil
Am incercat dar un merge am confirmat numărul și îmi scrie sa confirm adresa de email

FLo1
#StarMember
Maine contactezi serviciul clienti "telefon la 300 " sau chat Djingo din pagina www.orange.ro si un reprezentant Orange va modifica si va activa adresa de email. Oricum, adresa de email se poate schimba ulterior din contul MyOrange.