nelamurire prelungire contract in My Orange/ Documentele mele

Am fost ieri si am modificat abonamentul meu la orange si acum in sectiunea documentele mele din contul orange apare prelungire contract dar apare la actiune not signed. Desi eu am semnat toate documentele.
Ce e de facut ? Voi beneficia de noul abonament ?
5 Răspunsuri 5

Ascary
Campion certificat
Sigur ca beneficiezi, doar ca nu s-a facut (inca) actualizarea totala in aplicatie

Si actualizarea se va face ..... Pe data de 26 ale lunii acesteia ? Multumesc !

Vio73
#StarMember
Salutare! În mod normal, depinde la ce dată te facturează, pentru că de atunci îți intră noul contract în vigoare.

Urzica_Mariana
Începător
Sunt deacord cu noua oferta . Urzica Mariana 074******* Cnp:***************** My Orange Sectiunea setari cont Documentele mele

delfinas
#StarMember
@Mariana, nu aici se dau personale si acorduri legate de un contract!!! Aici e un loc public, nu trebuie sa afle toata lumea numarul tau de telefon si CNP-ul tau!!!