Tablete Huawei MediaPad

Veronica_2
Junior entuziast
Bună dimineața, știe cineva dacă vor fi în magazin online tabletele Huawei MediaPad t5 dar varianta cu 64 GB sau Huawei Mediapad Pro cu 128 GB?
1 Soluţie acceptată‚

Salut! Din pacate, pana in acest moment nu avem informatii legate de o posibila lansare a acestor doua modele de tablete in portofoliul Orange.

3 Răspunsuri 3

FaraUnID
Campion certificat
Cred ca nici Orange nu stiu exact daca sau cand vor fi, pentru ca tot pe un subiect asemenator (Huawei P30 Pro New Edition https://comunitate.orange.ro/questions/2327705-huawei-p30-pro-new-edition-google-mobile-services) in prima faza au spus ca telefonul va intra in oferta comerciala in luna august, dupa care au revenit si au spus ca nu-l mai aduc in Romania.

Salut! Din pacate, pana in acest moment nu avem informatii legate de o posibila lansare a acestor doua modele de tablete in portofoliul Orange.

Vio73
#StarMember
Dacă nu știu nici cei de la Orange, noi nici nici atât nu avem cum să știm!