Cum transform opțiunea de 6 euro minute în credit 6e

Marius_62
Începător
transform opțiunea de 6 euro minute în nicredit 6e
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Marius, te afli în situația descrisă de MihaelaC? Pentru a face această modificare, trebuie să trimiți un SMS gratuit la 321 cu textul CREDIT, în termen de 24 de ore de la activarea cartelei. Modificarea poate fi facută doar dacă nu s-au folosit minute, mesaje sau MB din opțiune.

2 Răspunsuri 2

MihaelaC
Community Manager
Salut, Marius, bine ai venit în comunitate. Ai activat opțiunea de 6 euro și îți dorești creditul înapoi? Dacă aceasta este situația, aici ai un topic care te poate ajuta: https://comunitate.orange.ro/questions/2141464-solicita-creditul-optiune-prepay Să ne spui, te rog, dacă ai reușit sau dacă este vorba despre altceva.

DanielaH
Moderator
Marius, te afli în situația descrisă de MihaelaC? Pentru a face această modificare, trebuie să trimiți un SMS gratuit la 321 cu textul CREDIT, în termen de 24 de ore de la activarea cartelei. Modificarea poate fi facută doar dacă nu s-au folosit minute, mesaje sau MB din opțiune.