Am un credit disponibil de 2 euro si doresc sa imi reincarc cartela prepay cu optiunea de 10 euro

Eu_5
Începător
Am si eu o intrebare
Am un credit disponibil de 2 euro si doresc sa imi reincarc cartela prepay cu optiunea de 10 euro.Cum pot beneficia de cei 2 euro?
1 Soluţie acceptată‚

Neaplicabil
Poti sa incarci cu inca 8, dupa care sa activezi optiunea de 10 Euro. Doar sa ai grija sa selectezi "incarcare cu credit", nu "incarcare cu optiune", in My Orange.

4 Răspunsuri 4

Neaplicabil
Poti sa incarci cu inca 8, dupa care sa activezi optiunea de 10 Euro. Doar sa ai grija sa selectezi "incarcare cu credit", nu "incarcare cu optiune", in My Orange.

FLo1
#StarMember
@Eu_5: mai intai incarci numarul cu 8 euro credit, iar apoi activezi optiunea cu minute in valoare de 10 euro. Activarea optiunii de 10 euro o poti face si din meniul *100#, nu doar din MyOrange.

Jay
Campion certificat
Intre incarcarea cu credit si confirmarea ca ai activat optiunea, trebuie sa ai grija sa nu folosesti din credit, deci ar fi bine sa ai oprite datele mobile, ca sa nu ai supriza de a nu mai avea cei 10 euro intregi..

FaraUnID
Campion certificat
In principul este corect ce s-a mentionat deja aici, cu o mica paranteza: Daca acel credit este din Phone Credit, acesta se poate folosi doar pentru achizitii telefoane din magazinul online.