Punctele Thank you se pot folosi si in magazinele fizice pt accesorii?

Ralum
Începător
Punctele Thank you se pot folosi si in magazinele fizice pt accesorii?
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Da, punctele se pot folosi si in magazinele fizice si in magazinul online. Valoarea punctelor thank you este aceeași în magazin online/ offline pentru achiziționarea de accesorii. În acest caz, nu este necesară prelungirea unui abonament de telefonie/ internet cu 24 de luni.

4 Răspunsuri 4

FaraUnID
Campion certificat
Da, se pot folosi, cu mentiunea ca in magazinele fizice valoarea punctului este cea standard. Adica punctele nu se tripleaza.

And04
Senior
Salutare si bun venit in comunitatea Orange! Da, punctele se pot folosi si in magazinele fizice si in cele online. Valoarea lor se tripleaza la achizitia unui telefon cu prelungire de contract pentru 24 de luni. Daca comanda este mai mica de 50 euro (si nu s-a achizitionat un telefon cu prelungire de contract), daca nu ma insel, se percepe o taxa de transport de 15 lei. Deci cred ca cel mai bine este sa mergeti intr-un magazin fizic pentru a achizitiona accesoriile. Toate cele bune!

Jay
Campion certificat
Punctele thank you se pot folosi în oricare din cele doua variante, exact atat cate ai.. triplarea se aplica doar la achiziția de telefon cu prelungire de abonament pentru 24 de luni, deci nu va fi cazul tău, tu dorind sa achiziționezi accesorii dintr-un magazin fizic.. In cazul in care achiziția s-ar face online, eu nu am plătit transport nici pentru comenzi mai mici.. Daca vrei mai multe informații le poti gasi in contul tau My Orange, la beneficii - puncte thank you, apasand pe semnul exclamării care apare la fiecare varianta, online/magazin Orange.

Razvan
#StarMember
Da, punctele se pot folosi si in magazinele fizice si in magazinul online. Valoarea punctelor thank you este aceeași în magazin online/ offline pentru achiziționarea de accesorii. În acest caz, nu este necesară prelungirea unui abonament de telefonie/ internet cu 24 de luni.