Am reîncărcat cartela mea cu 5 euro si nu mi s-a alocat creditul cumpărat

Cristina_27
Junior
Am reîncărcat cartela mea cu 5 euro si nu mi s au bagat. A doua zi am sunat la servicii cu clienții sa intreb cauza si cica ei inca lucreaza la asta si într-adevăr e problema de la ei, am mai sunat azi iar, tot aceeasi chestie mi s a zis. Adica eu trebuie sa astept cateva zile fara internet si minute doar pentru ca e problema la ei ?
16 Răspunsuri 16

Jay
Campion certificat
Am crezut ca s-a rezolvat.. Este, cu siguranta, foarte neplacut sa nu poti folosi telefonul, asa cum ai nevoie si sa nu depinda de tine..

Cristina_27
Junior
Nu s-a rezolvat .. sunt foarte dezamagita ..

Razvan
#StarMember
Mda, cei de la 300 ce ți-au spus mai exact?, nu ți-au dat un termen de rezolvare?

Cristina_27
Junior
Am intrebat , dar au spus ca nu poate sa imi spună un termen de rezolvare , poate...

Vio73
#StarMember
Ciudat rău, pentru că de regulă, rezolvă pe loc. Depune o sesizare la serviciul.clienti@orange.ro și poate ai noroc să se rezolve în termen relativ scurt. Succes!

Denystsr
Junior
Salut și eu am pățit la fel dar s_a rezolvat imediat după ce am vb cu un consultant

Vio73
#StarMember
Eu zic să mai încerce să sune iar și poate se rezolvă cumva.

Cristina_27
Junior
Voi suna acuma , sper sa rezolv 😞

FLo1
#StarMember
@Cristina_27:Cum ti s-a rezolvat solicitarea? Ti s-a incarcat contul cu cei 5€?

Vio73
#StarMember
Și eu sper și așa mi se pare corect!

Razvan
#StarMember
Propun partial schimbarea titlului topicului, în loc de "nu mi s-a băgat", să fie utilizat "nu mi s-a alocat creditul cumpărat". Ai rezolvat până la urmă?

Denystsr
Junior
Da au incarcat pe loc cartela era o eroare de sistem

Cristina_27
Junior
Din păcate nu s a rezolvat nimic .. am sunat din nou , tot nu au un termen .. mi am reîncărcat cartela din nou, nu pot aștepta ca ei sa Imi dea creditul si poate nici asa.... rusine celor de la Orange

Alessiia_123
Începător
Mi-am reincarcat și eu cu 6 euro și nu mi s-a alocat creditul , ce ar trebui să fac ?