Pot plati factura cu punctele Thank You?

Camelyon
Junior
Bună, pot plăti factura folosind punctele Thank You?
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
Nu se poate. Gasesti cum am spus detalii la: https://comunitate.orange.ro/questions/2330898-punctele-thank-you-folosite-telefoane

3 Răspunsuri 3

FLo1
#StarMember
Nu se poate. Gasesti cum am spus detalii la: https://comunitate.orange.ro/questions/2330898-punctele-thank-you-folosite-telefoane

Anca07
#StarMember
Camelyon, daca ai gresit postand de 2 ori, se va inchide un topic, insa incearca sa postezi o singura intrebare si bineinteinteles sa cauti inainte de a posta, daca nu s-a mai discutat acel subiect. Ti-a dat Flo un link unde poti vedea mai multe raspunsuri la intrebarea ta.

DanielaH
Moderator
@Camelyon, pentru că acest subiect a mai fost dezbătut in Comunitate (mulțumim, Flo, pentru link!), o sa închidem aici acest topic, iar întrebarea duplicată o vom șterge. Multumim! Te mai așteptăm cu întrebări noi și comentarii pe topicurile existente.