Cum pot sa transfer datele mobile (KB) pe alt telefon?

Valerica_1
Începător
Buna ziua. am o intrebare. cum pot sa transfer datele mobile (KB) pe un telefon pe alt telefon?
Imi trebuie urgent daca se poate.
Multumesc.
3 Răspunsuri 3

Jay
Campion certificat
Buna! Datele mobile sunt ale abonamentului/ cartelei, nu sunt ale telefonului, sa le transferi.. Poti pune cartela in acel telefon sau poti face hot spot, depinde ce telefoane sunt si, daca permit asta.. sau, poate nu am inteles exact intrebarea..

TheSpecialist
Maestru
Ce date vrei sa transferi? Din memoria telefonului? De pe cartela SIM? Dă-ne detalii mai concrete. Modalități de transfer sunt multiple: wifi direct, Bluetooth, whatsapp, cloud, Phone clone, etc. Depinde ce vrei sa transferi.

delfinas
#StarMember
Banuiesc ca vrea sa "doneze" ceva trafic de net de pe un numar pe altul, dar asta nu se poate, cel mult se poate face hotspot de pe numarul cu mai mult trafic pe unul care are mai putin spre deloc. Ideea e ca trebuie ca cele doua telefoane sa fie aproape unul de altul.