Haideți să descoperim împreună câteva dintre serviciile / produsele Orange și cuvântul secret

MihaelaC
Community Manager

Salut tuturor! Ne-am gândit la un joc pentru voi în această zi frumoasă de Iunie 🙂

Așadar, vă provocăm să descoperiți ce cuvânt se ascunde pe coloana G! Și ca să nu divulgăm cuvântul secret în comentarii și să joace cât mai multe persoane, dacă ați ghicit, răspundeți pe acest topic, la întrebarea “De când ești membru în Comunitatea Orange?”

Spor la explorat!

434c06376e78eb01_rebus2_100.jpg

  1. stochează online la Orange toate datele importante de pe smartphone-ul, tableta sau calculatorul tău
  2. serviciu oferit de Orange atât prin satelit cât și prin fibră optică
  3. serviciul preplătit, fără abonament, la Orange
  4. aplicație Orange ce conține peste 53 milioane de melodii
  5. sistem Orange care îți transformă locuința într-o casă inteligentă
  6. alternativa digitală Orange pentru gestionarea serviciilor financiare
  7. contul tău Orange
17 Răspunsuri 17

Jay
Campion certificat
Ce tare.. imi place ideea :)) De la inceput.. intai proba si apoi partea serioasa 😄

TheSpecialist
Maestru
Hm, ce sa fie, ce sa fie? Mai 2019

Ascary
Campion certificat
Dintotdeauna :))

delfinas
#StarMember
Inca de la inceput. 😉

svetalex
Senior certificat
Din mai 2019

tomaciprian
Cunoscător
Iunie 2019

FaraUnID
Campion certificat
Click pe profilul public ---> https://comunitate.orange.ro/users/13257905 si vedeti data inregistrarii! Happy Birthday To Me!

Vio73
#StarMember
Eu sunt din mai 2019.

Florin_D
Cunoscător certificat
si eu tot Mai 2019 😉

Miha_Z
#StarMember
7 Mai 2019 😉

Anca07
#StarMember
Mai 2019:D happy me!

Vio73
#StarMember
Interesant cuvântul de la coloana G și are legătură cu unul dintre concursuri.

bogapostu
Explorator
iulie 2019

Anonim
Neaplicabil
Sunt mândru că fac parte din această comunitate încă de la început! Ghicit! :)))