Pot avea valabilitate mai mare a cartelei?

Andrei_33
Începător
buna seara
daca platesti mai mult iti activeaza cartela mai multe zile adica 2 sau 3 luni de la 100-200 euro la 150 zile? doar am intrebat. va multumesc. ca am vazut ca poti plati de la 8 euro 60 zile la 90 sau mai mult.
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat

Bună!

Dacă încarci cu opțiune, opțiunile sunt valabile 30 de zile și au resurse clare plus bonus, foarte mult internet.

Dacă încarci cu credit, poți avea valabilitatea mai mare a cartelei, în functie de suma pe care vrei s-o încarci; îți arata perioadele de valabilitate și gratie, dar nu vei avea niciun fel de resurse, tot ce vei folosi va fi scăzut din acel credit.

Am atașat poze.

3 Răspunsuri 3

Jay
Campion certificat

Bună!

Dacă încarci cu opțiune, opțiunile sunt valabile 30 de zile și au resurse clare plus bonus, foarte mult internet.

Dacă încarci cu credit, poți avea valabilitatea mai mare a cartelei, în functie de suma pe care vrei s-o încarci; îți arata perioadele de valabilitate și gratie, dar nu vei avea niciun fel de resurse, tot ce vei folosi va fi scăzut din acel credit.

Am atașat poze.

FLo1
#StarMember
Depinde de fiecare ce isi doreste: resurse vs valabilitate. Eu ma multumesc cu un numar neblocat. Ca pentru bonusuri gratuite iti trebuie optiune de minim 5€ activa.

Razvan
#StarMember
Funcție de valoarea reîncărcată a contului cu credit primești o perioadă de valabilitate a contului și perioadă de grație, de utilizare a numărului după aceasta. Atenție, dacă numărul de telefon nu este utilizat timp de 90 de zile consecutiv, acesta va fi dezactivat automat de sistem și vei pierde și creditul existent.