concursuri la orange tv?

MOISEDANIEL
Junior
concursuri la orange tv?
6 Răspunsuri 6

Jay
Campion certificat
Momentan, exista un concurs Orange TV GO.. Dacă te interesa altceva, trebuie să fii mai explicit.. Ai in link informații.. https://tvgo.orange.ro/concursuri/castigi-cu-tvgo-si-zentv/index.html

Neaplicabil
@Jay ce trebuie sa faci la acest concurs???

Jay
Campion certificat
@Lidia, trebuie să ai acces la Orange TV GO prin abonamentul tau, sa ai instalată aplicația si sa urmărești postul Zen TV. Eu am acces la Orange TV GO pentru ca este oferit gratuit la abonamentul de 11 euro.. cel puțin eu asa am primit acces.. Au fost multe concursuri de acest gen, de obicei diferă postul care trebuie urmărit.. si fiind conectată prin user sau numar de telefon, asa esti monitorizat ca urmărești postul respectiv.. Mai multe detalii găsești in linkul pe care l-am pus.. nici eu nu am citit tot, pentru ca nu timp acum sa ma uit.. 🙂

Vio73
#StarMember
Să urmărești anumite emisiuni sau canale TV din aplicația de pe telefon, laptop, tabletă sau tv. Depinde de cerințele concursului, dar de regulă, cam în asta constă. Succes!

Neaplicabil
Va multumesc @Jay si @Vio73

FaraUnID
Campion certificat
Topic duplicat, din categoria "de profesie de participant la concursuri" - https://comunitate.orange.ro/questions/2351016-concursuri