Cei ce au net nelimitat pot trimite si altora?

Anca22
Începător
Cei ce au net nelimitat pot trimite si altora?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitate! Nu, nu se poate să dai altora, pentru că nu ai cum. Doar prin anumite campanii se poate oferi internet, adică cele care sunt publice sau bonusul din pachetele Love și/ sau Family, la mai multe numere pe care le deții.

5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitate! Nu, nu se poate să dai altora, pentru că nu ai cum. Doar prin anumite campanii se poate oferi internet, adică cele care sunt publice sau bonusul din pachetele Love și/ sau Family, la mai multe numere pe care le deții.

FLo1
#StarMember
@Anca22: Daca vrei sa dai din Net mobil-ul tau nelimitat altora care nu sunt in proximitate, atunci NU. Dar daca nu sunt prea departe si ii poti ajuta cu un HOT SPOT, atunci DA. Dar resursele nu sunt SHARE sa oferi si altor utilizatori pachete la distanta (asemenea creditului la prepay sau punctelor OTY pe abonament).

Neaplicabil
Sincer nu cred...

RafaHelper
#StarMember
Buna @Anca22, Întrebarea ta nu este foarte clară, poti să dezvolți?

Vio73
#StarMember
Altora efectiv, nu prea ai cum decât prin hotspot sau campaniile gen pupici, îmbrățișări, bonusul de reîncărcare de 30 GB și ce mai este. Dacă te referi că ai nelimitat și să dai nelimitat, cred că doar prin hotspot o poți face.