[Încheiat] Listă câștigători, când ?

GOLDzila
Explorator
Eu țin minte și ceea ce aș vrea să uit.
Au trecut mai bine de două luni de zile și încă nu sau afișat câștigătorii de la concursul " reincarci și câștigi " .
Tare îmi e teamă că acest concurs a fost arma preferată a lui Vlad ȚEPEȘ .
1 Răspuns 1

MihaelaC
Community Manager
Salut! Pentru că există deja un topic cu acest concurs, te rog să continuăm acolo discuția: https://comunitate.orange.ro/questions/2232790-incheiat-tombola-prepay-bucuria-premiul-tare Vom verifica din nou statusul listei de câștigători cu colegii noștri și vom răspunde pe topicul de mai sus. Mulțumim mult pentru înțelegere.