[Încheiat] Badge-ul lunii Cireșar ne provoacă la explorare

MihaelaC
Community Manager

Salut tuturor!

Iunie fericit și la mulți ani tuturor copiilor și desigur, copilului din noi! Aceasta este o lună foarte specială și veți vedea în curând de ce, iar pe parcurs veți descoperi surprizele pe care le pregătim. Dar până atunci haideți să lansăm provocarea Cireșar!

Pentru că este o lună jucăușă ne-am gândit să facem un fel de “vânătoare”. Așadar luna aceasta pe topic-urile adăugate de mine sau de DanielaH căutați codul special: >>Cireșar<<, ascuns prin text. Apoi, pe topicurile respective așteptăm și părerea voastră.

Pe 1 iulie vor primi badge-ul lunii Cireșar cei care au comentat pe toate topic-urile noastre care aveau codul special ascuns în text.

Să pornim în căutarea codului special!

53 Răspunsuri 53

imch
Cunoscător certificat
Ok, hai sa cautam 🙂

Florin_D
Cunoscător certificat
La multi ani tuturor! 🙂

Anonim
Neaplicabil
M-am prins! Primul post al tău cu >>Cireșar<

Romeo_
Senior certificat
Când eram copil / În luna lui Cireșar / Mergeam la furat / Nu din aprozar / Aveau vecinii-n grădină / Și era mult mai aproape / Fără bani băgam în sân / Jur că erau bio toate ;)))

TheSpecialist
Maestru
La mulți ani tuturor copiilor mai mici sau mai mari! Un "Ciresar" frumos tuturor, cu vreme calda, libertate și plimbări multe!

Miha_Z
#StarMember
La multi ani copii! Sa pornim la vanatoare!

DanielaH
Moderator
La mulți ani și spor la vânătoare!

fortheworld
Junior entuziast
Happy Cireșar, zâmbete!

Jay
Campion certificat
Cat de ascuns va fi codul? Va fi scris cu cerneala incolora?.. ☺

RafaHelper
#StarMember
Probabil asta e startul. 😄

Vrajitoarea
Cunoscător
La multi ani copii mari si mici!

Ascary
Campion certificat
Am vazut un "cireșar" in postarea ta Mihaela,se pune? 🙂

Cathy
Explorator entuziast
Inca stau pe ganduri daca sa mi iau un Samsung S10 sau un kg de cirese....S ar putea sa nu imi ajunga bugetul pentru cirese 🙂

Ascary
Campion certificat
Cathy dar cate kg de cireșe mananci fatah?!! De banii pentru un S10 iti poti cumpara 400 Kg de cireșe,ca-i cam 2 euro kg.