Cum pot afla fostul meu număr de telefon stind doar ultimele 4 cifre ?

Adrian_30
Începător
Cum pot afla fostul meu număr de telefon stind doar ultimele 4 cifre ?
1 Soluţie acceptată‚

FaraUnID
Campion certificat
Daca este FOSTUL numar de telefon, nu te poate ajuta nimeni deoarece acel numar de telefon, mai mult ca sigur, a fost deja alocat altei persoane. Plus ca numarul de telefon se afla in categoria infomatiilor cu caracter personal si intra sub incidenta General Data Protection Regulation (EU GDPR).

7 Răspunsuri 7

Vio73
#StarMember
Salut! Nu îl ai salvat pe nicăieri? Adică o factură veche, ceva?

FaraUnID
Campion certificat
Daca este FOSTUL numar de telefon, nu te poate ajuta nimeni deoarece acel numar de telefon, mai mult ca sigur, a fost deja alocat altei persoane. Plus ca numarul de telefon se afla in categoria infomatiilor cu caracter personal si intra sub incidenta General Data Protection Regulation (EU GDPR).

Razvan
#StarMember
Nu-l mai poți afla, mai ales dacă numărul de abonament a fost închis.

Vrajitoarea
Cunoscător
De la Orange nu stiu daca mai ai cum, dar poti intreba prietenii sau pe cineva din familie, nu cred ca toata lumea a sters numarul vechi din agenda telefonului.

Vio73
#StarMember
Sigur îl mai găsește pe undeva. Dacă a fost abonament, chiar și la istoric facturi, în My Orange.

Jay
Campion certificat
Salut! Daca nu ti-l mai amintesti, inseamna ca nu mai e de mult timp al tau, deci, nu cred ca-l mai poti recupera, daca asta ti-e intentia, cu siguranta fost dat deja altcuiva si, nu-l vei obtine de la Orange.. Acum multi ani, puteai afla un numar de telefon daca dadeai adresa completa, dar, a fost odata.. Teoretic, te poate ajuta cineva care are cont My Orange, deci are acces la desfasurator.. dar, daca au trecut 3 luni, nu-l mai poti recupera, deci, nu cred ca te ajuta sa afli informatia..

delfinas
#StarMember
La ce te ajuta sa stii un numar pe l-ai avut candva demult si pe termen suficient de scurt, incat l-ai uitat?