Am reincarcat din greșeală un alt numar. Mai pot face ceva!?

Lori_2
Începător
Buna!! Am reincarcat din greșeală un alt numar. Cum procedez!? Mai pot face ceva!?Reicarcare opțiune alt numar.
9 Răspunsuri 9

Jay
Campion certificat
Cred ca ar trebui sa iei cât mai repede legătura cu serviciul clienti, sa vezi ce-ți spun..

Miha_Z
#StarMember
Incearca sa iei legatura la Relatii cu clientii si in cazul in care numarul reincarcat n-a folosit creditul poate se mai poate retrage creditul si apoi sa reincarci numarul corect.

Miha_Z
#StarMember
De aceea e indicat ca sa verifici de mai multe ori numarul pana dai finalizare. Asa ai evita o reincarcare gresita.

Lori_2
Începător
Da.. Asa este..

Miha_Z
#StarMember
Tu suna si poate rezolvi cu reincarcarea gresita.

Vio73
#StarMember
Și eu cred că trebuie să suni. Și trebuie mai multă atenție pe viitor!

FaraUnID
Campion certificat
https://comunitate.orange.ro/questions/1987850-reincarcat-numar-gresit

Miha_Z
#StarMember
@Lori_2 ai reusit sa recuperezi creditul si sa reincarci numatul corect?

Salut, Daca solicitarea ta mai este de actualitate, te rugam sa suni la Serviciul Clienti sau sa trimiti o solicitare scrisa pe adresa de e-mail serviciul.clienti@orange.ro pentru analizare. O zi buna!