Activare Bonus la plata Online

ser23vl
Junior entuziast
Bună ziua
De ceva timp, Orange ne încurajează sa plătim Facturile On-line și ni se acorda 50 puncte Orange Thank You.
Se pare ca, Numai marketingul este de ei!
Dacă cineva din Orange citește acest mesaj, ar fi bine sa vina cu Explicații
1 Soluţie acceptată‚

MihaelaC
Community Manager
Salut! Plata facturii trebuie făcută în My Orange și bonusul se alocă o singură dată pe perioada campaniei, pe codul de abonat pentru care se efectuează plata facturii. Aici ai un topic dedicat pe acest subiect: https://comunitate.orange.ro/questions/2322974-primesc-50-puncte-orange-platesc-lunar-online

6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember
Dacă ai plătit factura online din My Orange, ar trebui să primești acel bonus. Nu îți apare imediat, ci la momentul confirmării plății!

MihaelaC
Community Manager
Salut! Plata facturii trebuie făcută în My Orange și bonusul se alocă o singură dată pe perioada campaniei, pe codul de abonat pentru care se efectuează plata facturii. Aici ai un topic dedicat pe acest subiect: https://comunitate.orange.ro/questions/2322974-primesc-50-puncte-orange-platesc-lunar-online

ser23vl
Junior entuziast
Bonusul se acorda o singura data atât Punctele Thank You dar și acei 50 GB, am discutat cu un Operator Call Center, mulțumesc pentru atenția acordata.

MihaelaC
Community Manager
Deci este totul în regulă? Ai beneficiat de bonus pe perioada campaniei?

Miha_Z
#StarMember
Eu cred ca a beneficiat si nemultumirea lui a fost cauzata de faptul ca a crezut ca lunar va avea acele beneficii.

Vio73
#StarMember
Din ce spune inițiatorul, este posibil să fi crezut că e lunar!