Cum aflu convorbirile din ultima luna ?

marianaborhan
Începător
Cum aflu convorbirile din ultima luna ?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

@marianaborhan, în funcție de ceea ce îți dorești să afli ai mai multe variante:

  • Dacă vrei să vezi detalii convorbiri pentru numărul tău, atunci poți intra în contul tău My Orange - Facturi - Cronos, unde selectezi numărul de telefon și perioada dorită. Sau în lista de facturi poți descărca pe luna dorită factura detaliată.
  • Dacă vrei să vezi lista apelurilor pe care le-ai primit, acest lucru îl poți vizualiza doar în istoricul apelurilor din telefonul tău - secțiunea apeluri primite.
  • Dacă vrei să vezi detalii convorbiri pentru un alt număr (altă persoană), acest lucru îl poți vedea tot în My Orange - Facturi - Cronos, doar dacă tu administezi în My Orange acel număr.

Dacă ai nevoie de informații adiționale te așteptăm să revii.

5 Răspunsuri 5

Razvan_16
Începător
Cu ajutorul unei aplicatii care trebuia sa o ai deja descarcata!Eu am call recorder

MihaelaC
Community Manager
Bună Mariana! Bine ai venit în comunitate! Dacă vrei să vezi numerele apelate poți intra în contul tău My Orange - Facturi - Cronos, unde poți selecta numărul (în cazul în care ai mai multe pe cont) și perioada. Dacă te referi la apelurile primite, din motive de GDPR nu sunt disponibile, doar dacă te uiți direct în telefon la apelurile recente. Ne poți da, te rog, puțin mai multe detalii cu ceea ce îți dorești exact?

Vio73
#StarMember
Pe lângă factura detaliată, mai există în My Orange secțiunea ,,Detalii convorbiri", pe care o accesezi foarte ușor: https://www.orange.ro/help/cum-verific-detaliile-de-convorbiri-4 Succes!

marianaborhan
Începător
Vreau sa aflu convorbirile unei persoane și cum sunt la început, nu prea știu ce sa fac

DanielaH
Moderator

@marianaborhan, în funcție de ceea ce îți dorești să afli ai mai multe variante:

  • Dacă vrei să vezi detalii convorbiri pentru numărul tău, atunci poți intra în contul tău My Orange - Facturi - Cronos, unde selectezi numărul de telefon și perioada dorită. Sau în lista de facturi poți descărca pe luna dorită factura detaliată.
  • Dacă vrei să vezi lista apelurilor pe care le-ai primit, acest lucru îl poți vizualiza doar în istoricul apelurilor din telefonul tău - secțiunea apeluri primite.
  • Dacă vrei să vezi detalii convorbiri pentru un alt număr (altă persoană), acest lucru îl poți vedea tot în My Orange - Facturi - Cronos, doar dacă tu administezi în My Orange acel număr.

Dacă ai nevoie de informații adiționale te așteptăm să revii.