Trei noi televiziuni au notificat difuzarea în România: Stingray Festival 4k, Insight UHD și Love Nature

Vio73
#StarMember
Stingray Festival 4K – cu licență din Anglia deținut de Stingray Digital International Ltd., Insight UHD cu licență din Olanda deținut de TV Entertainment Reality Network BV și Love Nature cu licență din Anglia, deținut de Blue Sky Entertainment Ltd. au notificat CNA, la începutul lunii aprilie, privind difuzarea în România, informează Media Expres.
Sursa:
https://www.forbes.ro/trei-noi-televiziuni-au-notificat-difuzarea-romania-stingray-festival-4k-insight-uhd-si-love-nature-162356
Eu sper să le văd și în grila Orange tv! Ce părere aveți?
Mulțumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Orice ar intra in grila Orange e de bine fiindca in ultima perioada cam dispăruseră niste posturi. Nu prea ma dau in vant pe muzica pe tv dar pentru cei care nu au alternative este ok sa ai in grila astfel de posturi. Multumim Vio

5 Răspunsuri 5

Razvan
#StarMember
O veste minunată pentru iubitorii de muzică. Mulțumesc frumos de informație.

Ascary
Campion certificat
Orice ar intra in grila Orange e de bine fiindca in ultima perioada cam dispăruseră niste posturi. Nu prea ma dau in vant pe muzica pe tv dar pentru cei care nu au alternative este ok sa ai in grila astfel de posturi. Multumim Vio

Miha_Z
#StarMember
Nu depinde de Orange. Poate cu bunavointa Telekom-ului se vor adauga si aceste posturi in grila. Insa nu pot inlocui posturile Discovery si National Geographic.

Vio73
#StarMember
Orange au și grila lor, pe cablul propriu și prin satelit. Mult mai bogată și mai diversificată decât a oricărui provider din România, cu excepția celor premium.

Miha_Z
#StarMember
Da, nu stiam . Credeam ca televiziunea, exceptand cea satelit, le este oferita de cealalta firma.