[Încheiat] Badge-ul provocării lunii Mai este acum live

MihaelaC
Community Manager

Lansăm o primă provocare în comunitate - #MaiConectat

Ce trebuie să faci ca să primești badge-ul special? Accesează comunitatea de cel puțin 20 de ori în luna mai, nu neapărat în zile consecutive (se calculează o autentificare/zi).

Dacă ești doar curios și deocamdată nu vrei să pui întrebări sau să răspunzi, aceasta este ocazia perfecta pentru tine ca să câștigi badge-ul special!

Dacă ești deja activ în comunitate, este și mai usor pentru tine să câștigi badge-ul! Tot ce trebuie să faci este să te întorci în comunitate iar .... și iar .... și iar 😄

Să avem o lună de mai liniștită și să avem mare grijă de noi și de cei dragi!

PS: Dacă nu ești încă membru al comunității te poți autentifica simplu și rapid urmând pașii de aici.

43 Răspunsuri 43

DanielaH
Moderator
#M-amConectat 🙂

TheSpecialist
Maestru
#Mai rămân și eu!

Jay
Campion certificat
#mai am 19 :))

rrradux
Junior entuziast
mai trec si maine pe aici :))

teacher_
#StarMember
Super activitate 🙂 multumim

Ascary
Campion certificat
Măi Măi Măi,ce mișto 🙂

Anonim
Neaplicabil
Hop! #ȘîEu :))

Ciucuras
Cunoscător certificat
Ce #Mai! Ramem împreună!

Miha_Z
#StarMember
#Mai am putin si fac un an de Comunitate :) Mi-a placut mult interactiunea cu membrii Comunitatii si voi #mai intra.

Ascary
Campion certificat
Eu cred ca ai facut deja un an de comunitate 🙂 La multi ani!

Miha_Z
#StarMember
Pe 07.05 fac oficial 1 an de Comunitate. Deci #Mai am!

Razvan
#StarMember
Dacă se pune perioada de testare, a trecut deja un an. #continuăm împreună mai departe.

Vio73
#StarMember
Mulțumim. Și eu m-am conectat! #Mai intru zilnic!

Anca07
#StarMember
Ce sa #Mai vorbim! Foarte fain:)