După ce perioada pot lua telefon în rate pe factura dupa cesiunea de abonament?

Paul_10
Începător
Am un abonament care a fost pe numele tatălui meu după care am făcut cesiune și l-am trecut pe numele meu. După ce perioada pot lua eu telefon în rate pe factura?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
La tine se considera abonament nou si poti lua dupa 18 luni de vechime in retea.

2 Răspunsuri 2

Miha_Z
#StarMember
La tine se considera abonament nou si poti lua dupa 18 luni de vechime in retea.

Vio73
#StarMember
La abonamentul cu rate pe factură, după 18 luni. Dacă ai un card de rate, poți oricând. De asemenea, îți poți face abonament cu subvenție la telefon. Succes!