Wow! Vivo IQOO Neo 3 cu 5G la doar 380 dolari. Ce spuneți despre asta?

Anonim
Neaplicabil
Mulți nu ați auzit poate despre acest brand dar iată că se poate!
Vivo IQOO Neo 3 cu 5G la doar 380 dolari.
Flagship! 🙂
Eu l-aș cumpăra fără să clipesc!
Sursa:
https://gadget.ro/vivo-iqoo-neo-3-5g-qualcomm-snapdragon-865-conectivitate-5g-si-pret-de-plecare-de-380-dolari/
6 Răspunsuri 6

rrradux
Junior entuziast
😮 Chiar dual 5g, am cautat sa vad ce e... suna ft tare https://www.satiitv.com/blog/what-is-dual-sim-5g-dual-mode-5g/

Ascary
Campion certificat
Super cocolosh,acum cand salariile au scazut a venit vremea sa ne orientam catre telefoane mai de buget. Multumim. __________ In titlu puneti intrebarea mai specifică ca sa fie mai usor apoi la o cautare ulterioara.

Anonim
Neaplicabil
@Ascary, a fost un fel de "Breaking News! Incredibil! Dă click să vezi!" :))))

Vio73
#StarMember
Foarte tare! Doar că alea sunt prețurile din China, iar la noi, dacă va ajunge, cine știe cât va fi. Are procesorul foarte bun și multe specificații de top, dar repet, să-l vedem și cât va fi pe plaiurile mioritice.

Romeo_
Senior certificat
De cand am citit efectele negative ale 5G nu imi mai doresc telefon care sa poata atinge aceasta performanta...mai mai ca imi vine sa ma intorc la telefoanele cu taste 😞

Anonim
Neaplicabil
@Vio73, ai dreptate. Dar prețurile în Europa ar putea fi cu 100 euro în plus pentru fiecare variantă. Cel mai scump ar ajunge în jur de 600 euro, super preț! Și ar fi un best-buy! Vivo e un gigant în China, l-aș cumpăra fără să clipesc :)))