Pot folosi Prepay Bonus la accesorii de telefoane?

Barbara
Începător
Pot folosi Prepay Bonus la accesorii de telefoane? Dacă este posibil, cum as putea sa il folosesc?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Din pacate nu poti folosi bonusul PrePay la accesorii, el poate fi folosit doar la achizitionarea unui telefon. Intr-adevar unele bonusuri sunt mici si ar ajunge pentru diverse accesorii, dar interesul firmei este de a obtine profit. Astfel clientul daca va dori sa nu piarda bonusul si sa-l foloseasca pentru achizitia unui mobil va trebui sa mai dea si diferenta de bani.

4 Răspunsuri 4

Vio73
#StarMember
Din câte știu eu, se pot cumpăra doar telefoane. Ai detalii aici: https://www.orange.ro/prepay/prepay-bonus/index.html Oricum, s-a mai discutat subiectul de mai multe ori. Vezi detalii și pe aici: https://comunitate.orange.ro/questions/1993670-programul-fidelizare-phone-credit-dedicat-clientilor-prepay Succes!

Anca07
#StarMember
Hristos a Inviat! Bine ai venit in comunitate Barbara! Informatiile cerute de tine, le vei regasi intr-un alt topic discutat aici: https://comunitate.orange.ro/questions/1975676-program-loialitate-cartelele-prepay

DanielaH
Moderator

Miha_Z
#StarMember
Din pacate nu poti folosi bonusul PrePay la accesorii, el poate fi folosit doar la achizitionarea unui telefon. Intr-adevar unele bonusuri sunt mici si ar ajunge pentru diverse accesorii, dar interesul firmei este de a obtine profit. Astfel clientul daca va dori sa nu piarda bonusul si sa-l foloseasca pentru achizitia unui mobil va trebui sa mai dea si diferenta de bani.