Cum pot sa primesc apeluri pe o centrala telefonică digitală?

Vorbesc_singur_
Începător
Doresc să primesc apeluri pe o centrala telefonică digitală. Am abonament Orange.
1 Răspuns 1

DanielaH
Moderator
Bine ai venit în Comunitatea Orange! Ne dai, te rog, mai multe informații? Deții o astfel de centrală și nu poți primi apeluri? Sau doresti să achiziționezi de la Orange o soluție tehnică pentru o centrală digitală? Te așteptăm să revii cu detalii pentru a-ți putea răspunde.