[Rezolvat] Nu pot sa fac plata online

Mariana_6
Începător
Bună ziua incerc să îmi plătesc factura dar nu mă lasă, oare de ce?
7 Răspunsuri 7

Vio73
#StarMember
Bun venit în Comunitate! Poate fi supraîncărcată rețeaua! Eventual, încearcă și cu un alt browser sau un pic mai târziu! Bănuiesc că e vorba de My Orange! Succes!

imch
Cunoscător certificat
Incercati prin My Orange? Prin Orange Money? Prin banca? Ce sistem incercati sa folositi?

svetalex
Senior certificat
Ce mesaj de eroare primesti? Dacă faci plata cu cardul, vedrifică dacă este înrolat în 3D Secure

teacher_
#StarMember
Salut! Poți să ne dai detalii despre mesajul primit și modalitatea de plata utilizata?

FLo1
#StarMember
Este posibil sa fie cu card inrolat 3D secure, dar depinde de setarile de internet existente. Setari de internet prin PROXY pot sa nu permita la site-uri de plata sa fie accesate. Mai multe detalii ale momentului de eroare (lipsa acces) ar fi utile pentru clarificare.

Mariana_6
Începător
Multumesc am reusit!

DanielaH
Moderator
@Mariana, ne bucurăm că ai reușit. Te așteptăm cu detalii să ne spui cum ai procedat. Iar dacă apreciezi că răspunsurile pe care le-ai primit aici te-au ajutat, marchează-l pe cel mai bun ca soluție. Mulțumim!