Pot cumpara un PS4 daca nu sunt abonat la Orange fara rate direct banii la livrare?

IAlexandru0308
Începător
As dori sa stiu pentru ca am facut deja comanda si sa stiu daca o anulez.
1 Soluţie acceptată‚

FaraUnID
Campion certificat
In cazul achzitiilor de produs la pret standard cu plata cash, la livrare sau cu plata online prin intermediul unui card bancar NU este obligatoriul ca persoana care plaseaza comanda sa fie utilizator Orange.

4 Răspunsuri 4

rrradux
Junior entuziast
Salut, poti cumpara produse din shop fara a fi client orange si platesti la livrare.

teacher_
#StarMember
Salut! Daca te-au lăsat să faci comanda, se poate. De regulă poți cumpăra telefoane, tablete, accesorii, etc și dacă nu ești client, le iei "la liber", mai ales daca ai ales sa plătești cash. Orange impune niste restricții daca dorești să cumperi in rate pe factura de exemplu, ceea ce nu e cazul tau. Pe scurt, daca au acceptat comanda, bucură-te de produs, e al tau.

Vio73
#StarMember
Normal că poți cumpăra, fără probleme! O poți face ca de la orice magazin!

FaraUnID
Campion certificat
In cazul achzitiilor de produs la pret standard cu plata cash, la livrare sau cu plata online prin intermediul unui card bancar NU este obligatoriul ca persoana care plaseaza comanda sa fie utilizator Orange.