Se poate folosi Orange Money cu abonamentul YOXO?

Benny_1
Junior entuziast
Momentan am un abonament Orange Me si vreau sa schimb cu un abonament YOXO... oare pot folosi in continuare Orange Money?
1 Soluţie acceptată‚

MihaelaC
Community Manager
Salut @Benny! Contul Orange Money se păstrează chiar dacă s-a modificat pachetul abonamentului.

6 Răspunsuri 6

MihaelaC
Community Manager
Salut @Benny! Contul Orange Money se păstrează chiar dacă s-a modificat pachetul abonamentului.

a_d_y
Junior entuziast
De ce nu se implementeaza -10% reducere si pentru Yoxo?

TheSpecialist
Maestru
Contul Orange Money este atașat unui număr Orange, nu unui anumit tip de abonament. Poți sa beneficiezi în continuare de serviciile Orange Money fără probleme.

Lucian60
Junior entuziast
NU, ma chinui de 3 saptamani si nu stie nimeni ce sa faca. Mi-am portat special numarul la YOXO pentru a avea Orange Money si specialisti orange nu rezolva aceasta problema. Bine ca aveti animatie la eroare ! Foarte dezamagit !

DanielaH
Moderator
@Lucian60, îmi pare rău pentru situația ta. Dar dacă ai depus deja o sesizare la noi, colegii noștri fac toate verificările necesare pentru remedierea problemei și te vor contacta.

Lucian60
Junior entuziast
Ok,multumesc.