Cum pot alimenta contul Orange Money cu bani lichizi?

Nunu
Începător
Se poate alimenta contul Orange Money cu cash?
Detin un card Orange Money, pot sa fac asta cu el?
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Salut! Poți alimenta cu cash fie de la orice Orange Shop sau Store, sau prin transfer bancar (daca ai cont la orice bancă), dar pentru asta trebuie sa mergi la banca ta. Găsești detalii și aici https://comunitate.orange.ro/questions/2000040-alimentez-contul-orange-money

4 Răspunsuri 4

teacher_
#StarMember
Salut! Poți alimenta cu cash fie de la orice Orange Shop sau Store, sau prin transfer bancar (daca ai cont la orice bancă), dar pentru asta trebuie sa mergi la banca ta. Găsești detalii și aici https://comunitate.orange.ro/questions/2000040-alimentez-contul-orange-money

Nunu
Începător
Multumesc mult pt raspuns!

FaraUnID
Campion certificat
Daca detii deja un alt card bancar, poti alimenta contul Orange Money, din aplicatia aplicatia dedicata cu ajutorul acelui card fara sa fie nevoie sa mergi fizic la banca. De asemenea poti sa-ti incasezi salariul, pensia, somajul in contul Orange Money.

Neaplicabil
Alimentarea contului orange money se face cu un card bancar pe care trebuie neaparat sa ai bani, intri in contul orange money si dai click pe alimentare, apoi iti treci suma pe care vrei sa o transferi si datele cardului - foarte simplu.