Mai este valabilă oferta de Top upgrade după un an la telefon?

roebrt
Junior
Servus. A existat o oferta care îți permitea sa faci upgrade după un an la telefon atunci când se lansa modelul nou. Știți dacă mai este valabilă?
1 Soluţie acceptată‚

TheSpecialist
Maestru
Programul de care vorbești se numea Top Upgrade și era valabil pt iPhone. A început undeva în 2016 și nu se precizează ca ar avea o data limita, dar luând în calcul faptul ca linkurile nu duc mai departe către nimic concret, tind sa cred ca s-a încheiat. https://www.orange.ro/newsroom/comunicat/top-upgrade-programul-care-ofera-in-premiera-clien%C5%A3ilor-orange-cel-mai-nou-model-iphone-965

7 Răspunsuri 7

Jay
Campion certificat
Nu am auzit nimic recent despre o astfel de campanie.. Momentan, stiu doar de early upgrade, dar, fara legătură cu lansarea unui telefon nou.. Stiu ca a fost acum cativa ani un program pentru Iphone.. Dar, nu cred să mai fie.. i s-ar fi făcut publicitate..

roebrt
Junior
Mulțam fain.

Vio73
#StarMember
Din câte știu, era valabilă la Ipone și la Samsung, dar nu am mai auzit de ea. Probabil că nu au fost prea mulți doritori și s-a renunțat!

TheSpecialist
Maestru
Programul de care vorbești se numea Top Upgrade și era valabil pt iPhone. A început undeva în 2016 și nu se precizează ca ar avea o data limita, dar luând în calcul faptul ca linkurile nu duc mai departe către nimic concret, tind sa cred ca s-a încheiat. https://www.orange.ro/newsroom/comunicat/top-upgrade-programul-care-ofera-in-premiera-clien%C5%A3ilor-orange-cel-mai-nou-model-iphone-965

Miha_Z
#StarMember
Era pentru Iphone. Chiar sunt curioasa daca a beneficiat cineva de acesta oferta.

Salut! In data 25 ianuarie 2018, Programul Top Upgrade a fost suspendat si nu mai este disponibil pentru achizitie sau reinnoire.

Miha_Z
#StarMember
Multumim de lamuriri @Orange Assistant.