Cum aflu comenzile mele din magazinul online?

Manumanuel
Începător
Va salut!
Cum aflu si eu comenzile mele oline?
Am primit un email cu mici detalii si nu stiu pentru ce as putea plati suma pe care mi-a cerut-o.
Va multumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Magazin online/ Comenzile mele Cand apesi pe comenzile mele, posibil să nu observi imediat unde este comanda.. am atasat 2 capturi.. just in case.. Trebuie să apeși pe camion.. Suma ar trebui să fie cea pe care ai avut-o în comanda la "de plata acum"..

6 Răspunsuri 6

Jay
Campion certificat
Magazin online.. comenzile mele..

Manumanuel
Începător
Mulțumesc Din Suflet

Jay
Campion certificat
Magazin online/ Comenzile mele Cand apesi pe comenzile mele, posibil să nu observi imediat unde este comanda.. am atasat 2 capturi.. just in case.. Trebuie să apeși pe camion.. Suma ar trebui să fie cea pe care ai avut-o în comanda la "de plata acum"..

teacher_
#StarMember
Salut! Pentru a afla statusul comenzii, accesează link-ul https://www.orange.ro/help/cum-pot-afla-care-este-statusul-comenzii-mele-din-magazinul-online-107

Vio73
#StarMember
Se găsesc imediat, undeva în dreapta pe PC, la comenzile mele.

Ascary
Campion certificat
Salut Manuel,daca ti-a fost oferit un raspuns care te-a ajutat, nu uita sa il marchezi ca solutie. Toate cele bune.