Huawei P40 Pro este acum disponibil la Orange

Ascary
Campion certificat

Lansează o precomandă pe oran.ge/HuaweiP40Pro și primești cadou o pereche de căști wireless Freebuds 3, dar și alte extra beneficii. Google Mobile Services nu sunt preinstalate pe P40 Pro, însă smartphone-ul îți oferă acces la Huawei Mobile Services.

15 Răspunsuri 15

Razvan
#StarMember
Super, mulțumesc frumos

Jay
Campion certificat
Tot Samsung.. si abia l-am schimbat. Poate data viitoare.. 😄

Vio73
#StarMember
Destul de interesant acest telefon. L-am urmărit cu atenție. Mulțumim!

MihaelaC
Community Manager

Mulțumim @Ascary pentru postare! Da, de astăzi puteți lansa o precomandă, până pe data de 5 aprilie 🙂

Miha_Z
#StarMember
Este interesant mobilul, dar nu se numara printre preferintele mele. :))

Vio73
#StarMember
Nu are Google Play, dar multe dintre aplicații se regăsesc în AppGalery, deci nu-i nicio mare pierdere. În schimb, e un super telefon, care are inclusiv 5g, 8 GB RAM, super camere (Camera principala: 50MP+40MP+12MP+3D, Camera frontala: 32 MP f/2.2 + Depth ), capacitate baterie de 4200 MAh, capacitate stocare de 256 GB, diagonală de 6,58 inch, Fast Wireless Charging 15W, rezistent apa si praf IP68, autonomie in convorbire: pana la 37 ore în 3G, USB Type-C, etc. Prețul la Orange este în jur de 4000 de lei, fără abonament, iar luat în rate, pe la 3700-3800 lei. E destul bun zic eu!

Jay
Campion certificat
Cred ca s-au dus vremurile când eram dispuși să dăm asa mult pe un telefon.. Chiar dacă este echipat corespunzător..

teacher_
#StarMember

Am văzut că au lansat ieri mai multe produse, printre care și un smartwatch, GT2e, care se vrea unul de buget

https://www.mobilissimo.ro/stiri-ceasuri-inteligente/huawei-watch-gt2e-devine-oficial

ser23vl
Junior entuziast
Salut P40 5 G este un telefon Excelent, Numai ca, pe acest model, My Orange nu se poate instala. De ce nu impuneți Dezvoltatorilor de Aplicații de la Huawei sa Remedieze aceasta problema ținând cont ca Orange AntiVirus, Orange Money, Orange TV funcționează pe acest dispozitiv?

Vio73
#StarMember
Ciudat! La mine, la P 30, apare. Chiar am instalat My Orange și Orange TV go din App Gallery!

Victor_7
Junior
Am vrut sa il comand ieri si am ezitat. Acum cand vreau sa lansez comanda... au disparut castile Freebuds 3 din bouns... ieri erau :(((((

ser23vl
Junior entuziast
Budds - urile au fost Cadou la Precomanda

teacher_
#StarMember
Care e prețul acestor free buds la liber?

Vio73
#StarMember
Pe Emag sunt vreo 750 lei, și sunt reduse și acolo. https://www.emag.ro/casti-wireless-huawei-freebuds-3-shark-white-55031992/pd/DM4QW8BBM/