10+ filme de vizionat pe Orange TV Go #stamacasa

MihaelaC
Community Manager

Salut tuturor!

În această perioadă este important să stăm cât mai mult acasă pentru a ne proteja pe noi și pe cei dragi. De aceea, am pregătit pentru voi o listă de filme de vizionat pe Orange TV Go.

Seriale:

  • Grey’s Anatomy - vezi ultimele episoade care se difuzează acum în State.
  • Castle - sunt disponibile toate cele 8 sezoane.
  • Quantico - sunt disponibile toate cele 3 sezoane.

Filme clasice de la Disney:

  • High Fidelity
  • Culoarea banilor
  • Echipa de bob
  • Aladdin (2019)
  • Maleficent 2
  • Armageddon
  • Pearl Harbor
  • Ochi de sarpe
  • Romeo si Julieta
  • Cocktail
  • 6th Sense
  • Pretty Woman
  • Frozen 2

Filmele menționate sunt disponibile în secțiunea Movie Go și pot fi închiriate la prețul de 50 de cenți (detalii pe: https://www.orange.ro/servicii-fixe/tv/orange-tv-go/).

Voi ce filme urmăriți și / sau recomandați în această perioadă?

25 Răspunsuri 25

Vio73
#StarMember
Mulțumim frumos! Acum sunt chiar binevenite recomandări de acest fel. Personal, agreez documentarele!

Anonim
Neaplicabil
Vă recomand un film românesc, Chefu, nerecomandat minorilor, o comedie de doar 18 minute. Îl găsiți în categoria "Filme Cinepub gratuite" 😉

teacher_
#StarMember
Bine că s-a actualizat lista de filme, și sunt nume rezonabile.... Eu am inceput să mă uit la seria Kung Fu Panda mai nou

Jay
Campion certificat
#stamacasa.. dar, avem teme si cursuri de citit... :) So, no movie for me... 😞

FaraUnID
Campion certificat

Cinepub au un canal gratuit pe Youtube https://www.youtube.com/user/THECINEPUB/videos si unde se pot viziona foarte multe filme romanesti.

svetalex
Senior certificat
Aladdin (2019) și Maleficent 2 le-am văzut în cinema 3D. Sunt niste filme foarte reușite și merită văzute

FaraUnID
Campion certificat
- Long Shot - comedie romantica - Jumanji The Next Level DOAR daca NU ai vazut prima parte. In cazul in care ai vazut prima parte, The Next Level o sa para o mizerie pe langa aia. - Drunk Parents - comedie - What Men Want - comedie romatica si o replica palida la Ce-si doresc femeile - Stan & Ollie - comedie / drama film omagiu care ne spune povestea din spatele personajelor comice Stan si Bran, un film despre viata reala a oamenilor Stan Laurel si Oliver Hardy - Holmes & Watson - mister, aventura, comedie, crima - Mary Poppins Returns - un film de familie dar si aici cu mentiunea ca daca ai vazut originalul, ar fi bine sa sari peste acest film sau mai bine urmareste impreuna cu familia ORIGINALUL Marry Poppins - Instant Family - comedie / drama despre un cuplu care decide sa intemeieze o familie si care sunt obligati sa treaca prin calvarul intregului de proces de adoptie.

Miha_Z
#StarMember
Eu va recomand Dinastia Tudorilor. E buna si varianta Grey’s Anatomy, dar ar trebui mai intai sa-mi dau seama la ce sezon am ramas. Acum urmaresc un serial turcesc "Cukur", cu clanuri, lupte...

Vio73
#StarMember
În Cinepub mă mai uit și eu!

Ascary
Campion certificat
Sand storm,un film arab pe Netflix. Ti se rupe inima...

Ascary
Campion certificat

10 filme pe care merită să le vezi deoarece vei râde copios:

https://www.elle.ro/lifestyle/10-filme-pe-care-merita-sa-le-vezi-deoarece-vei-rade-copios-714620/?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=historia

Vio73
#StarMember
Mulțumim! Acum avem timp și de așa ceva!

FaraUnID
Campion certificat

MASH Collectors Edition

Colectia cuprinde absolut toate seriile / episoadele luate individual si este disponibila gratuit sub forma de stream online sau download in format H.264, MKV sau OGG Video https://archive.org/details/MASH_Collectors_Edition

Vizionare Placuta!

teacher_
#StarMember
Mulțumesc mult! MASH rămâne unul dintre serialele copilăriei mele, Alan Alda a fost extraordinar, nu mi l-am putut imagina in alt rol. La fel ca și Ed O'Neal in Familia Bundy sau John Lithgow in A treia planeta de la Soare.