Pot sa reincarc cartela prepay daca nu am abonament si nici card din my orange?

doru_5
Începător
Pot sa reincarc cartela din my orange daca nu am abonament si nici card?
1 Soluţie acceptată‚

teacher_
#StarMember
Salut! Poți să efectuezi reîncărcare din contul my Orange doar daca alegi cu plata pe factura unui abonament, fie cu cardul. Alte modalități rămase ar fi deplasarea ta in Orange shop, Store sau parteneri pentru reîncărcare, reîncărcarea la automatele de plata, sau cum spune colegul @FaraUnID, sa rogi pe cineva să încarce din contul său.

5 Răspunsuri 5

FaraUnID
Campion certificat
Poti reincarca si plati online cu orice card bancar, sau poti ruga un prieten care detine abonament sa efectueze reincarcare de pe abonamentul sau. Alternativ poti reincarca si plati cash in orice magazin Orange si parteneri autorizati.

teacher_
#StarMember
Salut! Poți să efectuezi reîncărcare din contul my Orange doar daca alegi cu plata pe factura unui abonament, fie cu cardul. Alte modalități rămase ar fi deplasarea ta in Orange shop, Store sau parteneri pentru reîncărcare, reîncărcarea la automatele de plata, sau cum spune colegul @FaraUnID, sa rogi pe cineva să încarce din contul său.

Gianni
Cunoscător certificat
Poți reîncărca online cu ajutorul unui card bancar, într-un magazin Orange sau la parteneri autorizați. Poți urma una din opțiunile colegilor mei. Mult succes.

Razvan
#StarMember
Salut. Bine ai venit! Nu poți încărca, deoarece nu poți să plătești online serviciul respectiv, fie prin facturare la un abonament, fie printr-un card bancar.

Ascary
Campion certificat
Nu intelegeam cum poti sa ai My Orange daca nu ai abonament dar cred ca merge si doar cu nr prepay sau cod de tv Orange.