[Rezolvat] Eroare la reincarcare "Trebuie sa introduci un numar Prepay Orange"

Andrei_24
Începător
Primesc aceasta eroare chiar daca numarul pe care vreau sa il incarc este prepay ....." Trebuie sa introduci un numar Prepay Orange " (pe orange.ro)
6 Răspunsuri 6

Vio73
#StarMember
Poate nu selectezi bine numărul din aplicația My Orange! Trebuie mai multă atenție. De unde încarci, de pe telefon sau laptop /desktop?

Razvan
#StarMember
Numărul prepay mai este activ? Poți efectua apeluri pe el? Mie mi-a expirat un nr prepay și nu am putut să-l mai încarc.

DanielaH
Moderator
@Andrei, ai reușit să reîncarci numărul prepay?

Andrei_24
Începător
da, am reusit dimineata, probabil a fost un bug ceva

Vio73
#StarMember
Excelent! Felicitări!

Razvan
#StarMember
Fericitări! Mulțumim că ai împărtășit și cu noi rezolvarea. 🙂