Cat costa un Samsung s10 plus 128gb black cu abonament orange me 15?

Blajovici_Ioan
Începător
Cat costa un samsung s10 plus 128gb black cu abonamentul de orange me 15?
1 Soluţie acceptată‚

FaraUnID
Campion certificat
  • de la 3.086,19 lei impreuna cu abonament Orange Me 16 si Orange Me 14.
  • de la 135,24 lei rata lunara timp de 24 de luni + valoare abonamentului impreuna cu Orange Me Start 14.

Preturi standard la abonamente de lista fara alte beneficii ca portare, fidelizare, puncte OTY.

Update - abonamentele orange Me nu mai fac parte din oferta comerciala

Gasiti aici oferta curenta - https://www.orange.ro/abonamente/

5 Răspunsuri 5

FaraUnID
Campion certificat
  • de la 3.086,19 lei impreuna cu abonament Orange Me 16 si Orange Me 14.
  • de la 135,24 lei rata lunara timp de 24 de luni + valoare abonamentului impreuna cu Orange Me Start 14.

Preturi standard la abonamente de lista fara alte beneficii ca portare, fidelizare, puncte OTY.

Update - abonamentele orange Me nu mai fac parte din oferta comerciala

Gasiti aici oferta curenta - https://www.orange.ro/abonamente/

Jay
Campion certificat
Pentru a vedea pretul exact pentru tine ar trebui să te conectezi la contul tau My Orange si să faci o simulare de achiziție telefon..

FaraUnID
Campion certificat
@Jay Asta am facut eu iar rezultatul este dat de cifrele postate de mine. In trecut a existat si varianta de buy-back aka upgrade prin care mergeai cu vechiul tau Samsung, Huawei, Apple in magazin, acolo telefonul era evaluat si primeai un voucher pe care puteai sa-l utilizezi la achizitia unui telefon nou impreuna cu abonament nou sau prelungire de abonament penteu 24 de luni.

Jay
Campion certificat
@FaraUnId, am bănuit, pentru ca sunt destul de exacte preturile date de tine si pentru ca, în general, răspunzi foarte informat.. m-am gândit că poate mai are niște puncte sau poate vede vreo diferență mica intre pretul telefonului la un abonament fata de celalalt.. si gaseste varianta cea mai bună pentru el.. din acest motiv am spus că ar trebui să facă o simulare.. Eu, de exemplu, am văzut diferență foarte mică de pret la S10, intre Me 11 si Me 14.. si am preferat varianta Me 11.. Chiar, uitasem de buy back.. oricum nu cred ca aveam ce să dau.. pentru ca aveam nevoie de tel vechi sa-mi instalez/transfer pe cel nou tot ce am in ele..

RecenziiPeBune
Explorator entuziast
Este ridicat prețul, in condițiile in care telefonul la liber costă 3300 lei și în cateva săptămâni îi va scadea prețul pentru că se lansează S20.