O crestere de 40% in 2019 la Orange Money

Ascary
Campion certificat
Ca urmare a dezvoltărilor aduse serviciului Orange Money, la finalul anului 2019 numărul de utilizatori a depășit 179.000 clienți, o creștere de 40% în T4 2019 comparativ cu T4 2018.
https://www.orange.ro/newsroom/comunicat/diverse-6/orange-romania-anunta-rezultatele-financiare-pentru-cel-de-al-patrulea-trimestru-din-2019-1154
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
WAW o crestere semnificativa. Cum suntem deja obisnuiti orice campanie care ofera premii va avea pe langa castigul de imagine si aprecierea clientilor. Din dorinta unui castig suplimentar, clientii au optat si pentru acest serviciu financiar. Cei 10% inapoi din plata facturilor in limita a 40 Roni, a avut atractie "la public". Parerea mea ar fi ca Orange sa continue cu aceste "premii" si eventual sa adauge si altele in plus, ca si anul acesta sa fie la fel de productiv.

3 Răspunsuri 3

Jay
Campion certificat
Cred ca s-a intamplat asta si ca urmare a beneficiilor 😄

Miha_Z
#StarMember
WAW o crestere semnificativa. Cum suntem deja obisnuiti orice campanie care ofera premii va avea pe langa castigul de imagine si aprecierea clientilor. Din dorinta unui castig suplimentar, clientii au optat si pentru acest serviciu financiar. Cei 10% inapoi din plata facturilor in limita a 40 Roni, a avut atractie "la public". Parerea mea ar fi ca Orange sa continue cu aceste "premii" si eventual sa adauge si altele in plus, ca si anul acesta sa fie la fel de productiv.

Vio73
#StarMember
Au avansat foarte mult pe acest segment. E foarte bine!