[Încheiat] Smart Tester - Testează Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

MihaelaC
Community Manager

Salut!

Avem activă o nouă campanie de testare, de data aceasta pentru Samsung Galaxy S20 Ultra 5G!

Ce trebuie să faci dacă îți dorești să participi? Accesează campania Smart Tester până pe 24 februarie, intră în contul tău My Orange și urmează pașii.

Concursul se adresează abonaților Orange care au un abonament de date și voce.

Mult succes!

________________________________________________________________________________

Update: Înscrierea în campania de testare se poate face până pe data de 24 martie.

66 Răspunsuri 66

Jay
Campion certificat
De cand astept smart tester.. Multumim! :) M-am inscris..

teacher_
#StarMember
Si eu m-am inscris 🙂

Ascary
Campion certificat
Si eu ma tot inscriu de vreo 10 ani. Cine stie,poate anu' asta-i cu noroc. Succes celor ce s-au inscris. Sa dea domnul sa-l si castigati 🙂

tomaciprian
Cunoscător
eu de ce nu pot participa? :( ce conditii mai exact nu indeplinesc de nu ma pot inscrie?

Razvan
#StarMember
M-am înscris și eu, poate am noroc de data aceasta.

Razvan
#StarMember
@tomaciprian, ce eroare îți apare, trebuie să dai click doar pe înscrie.

DanielaH
Moderator
Pentru a participa este necesar să ai un abonament de date și voce Orange.

tomaciprian
Cunoscător
@Razvan - eroarea este cea cu rosu de deasupra scrisului cu "Samsung Galaxy S20 Ultra 5G" @DanielaH - am doar un abonament de voce, Start Me 8. Nu mi se pare fairplay, de ce trebuie sa ai si un abonament de date pe langa cel de voce sau invers ca sa poti participa? In trecut, am mai participat la inca 2 astfel de "Smart Tester", la Huawei Mate 20 Pro si la Samsung Galaxy S10+, si nu s-au pus aceste conditii.

Razvan
#StarMember
Eu am Orange Me 16, voce și Orange Me 11 numărul soției, nu am abonament separat de date.

DanielaH
Moderator
Nu este necesar să ai un abonament separat de date. Trebuie să ai un abonament Orange de date și voce.

Florin_D
Cunoscător certificat
Partikip 🙂 Daca tot am Samsung, poate fac vreo schimbare!

Razvan
#StarMember
Orange Me start 8 se încadrează în cerința minimă.

Ascary
Campion certificat
Si Me 7 se incadreaza. Conditia ca sa ai si un serviciu de date inclus in abonament este pusa pentru faptul ca fara date nu poti testa telefonul oferit spre testare. Nu are legatura cu fair-play-ul 🙂

Cleaver
Junior entuziast
Am primit mailul dar dupa urmarea unor pasi primesc mesajul ca nu ideplinesc conditiile....singura fiind sa am abonament