[Încheiat] Ofertă dublă pentru cumpărarea telefoanelor în rate la Orange

MihaelaC
Community Manager

Salut tuturor!

Ați văzut noua campanie "Pentru că iubesc, vreau să dăruiesc", disponibilă în magazinul online?

În perioada 6 februarie - 16 martie (LAST EDIT: prelungire perioada 6 februarie - 30 iunie 2020) sunt reduceri la telefoane de până la 216 euro la achiziția în rate, iar punctele Thank You valorează de 3 ori mai mult (până în 22 iunie 2020).

Aici aveți mai multe detalii: https://www.orange.ro/oferte-speciale/

V-ați gândit ce cadou să îi oferiți luna aceasta persoanei iubite?

25 Răspunsuri 25

teacher_
#StarMember
Cu toate ca nu am in plan achizitia unui telefon, o sa imi informez cunostintete de aceasta campanie. Ce bine era daca erau reduceri si la liber...

Ascary
Campion certificat
Ce conditii trebuie indeplinite ca sa primesti reducerea de 216 euro?

Andreia_1
Junior
Cel mai bine ar fi sa mergi într un Orange Shop pentru detalii

Ascary
Campion certificat
Multumesc Andreea pentru sugestie si bine ai venit pe comunitate. Primul Orangeshop e cam la vreo 50 de km de unde locuiesc 🙂

MihaelaC
Community Manager
@Ascary aici găsești toate detaliile campaniei: https://www.orange.ro/oferte-speciale/

TheSpecialist
Maestru
Oferta e foarte interesanta. Păcat ca nu am în intenție achiziționarea unui telefon.

Razvan
#StarMember
Era bună această ofertă în preajma crăciunului 🙂

Jay
Campion certificat
Oferta e buna oricand ai de facut o achiziție.. De mai bine de jumătate de an ma gandesc ce sa-i iau persoanei iubite.. asa ca, mi-am comandat un telefon ☺

delfinas
#StarMember
Jay, si cat a fost reducerea de care ai beneficiat? Eu am facut o proba si reducerea a constat doar in scaderea, din pret, a valorii punctelor OTY, nimic altceva.

Vio73
#StarMember
Pe mine nu mă mai ajută acum, pentru că am toate abonamentele prelungite.

Jay
Campion certificat
Delfinas, eu am facut comanda înainte sa vad despre ce e vorba in această campanie, mai exact, vineri.. Si, nu l-am luat în rate.. pentru ca trebuia sa-mi fac abonament de 14€, daca voiam rate.. Asa, l-am făcut de 11€.. Însă, da, s-au triplat punctele..

Vio73
#StarMember
Deci tot ai fost în avantaj! Felicitări!

dianad
Junior
Sper sa se prelungească promoția!

Gianni
Cunoscător certificat
Oferta pare destul de bună ,însă multe telefoane nu sunt încă disponibile momentan, iar la cele mai interesante costul abonamentului mi se pare cam mare.