Cum dezactivez optiunea de net cu 6 euro?

Barbucristian
Începător
Cum dezactivez optiunea net cu 6 euro? Am adaugat-o din greșeală si nu o pot dezactiva pentru ca nu sunt administrator si nu stiu ce sa fac ca sa devin.
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat

Dezactivarea unei optiuni se poate face din My Orange - Optiuni si tarife - Modificare optiuni.

Sau apel *100# - optiuni - optiunile mele active - anulare/ dezactivare optiune

Pentru a deveni admin, My Orange desktop - setari cont - administrare numere - editeaza actiuni - modificare nume si data nasterii pentru numarul respectiv si transforma in admin.

Daca nu reusesti, poti scrie pe chat fiind logat in contul tau My Orange, pentru rezolvare.

4 Răspunsuri 4

Jay
Campion certificat

Dezactivarea unei optiuni se poate face din My Orange - Optiuni si tarife - Modificare optiuni.

Sau apel *100# - optiuni - optiunile mele active - anulare/ dezactivare optiune

Pentru a deveni admin, My Orange desktop - setari cont - administrare numere - editeaza actiuni - modificare nume si data nasterii pentru numarul respectiv si transforma in admin.

Daca nu reusesti, poti scrie pe chat fiind logat in contul tau My Orange, pentru rezolvare.

teacher_
#StarMember
Salut. Pentru a modifica datele contului, urmează pașii din link-ul de mai jos. https://www.orange.ro/help/cum-pot-s-modific-datele-personale-n-contul-online-112

Vio73
#StarMember
Din My Orange- Sumarul meu- Opțiuni-modifică opțiuni. Succes! Am folosit versiunea veche a My Orange Desktop, dar merge și cu cea nouă, de la Sumar- Modificare opțiuni, alegi opțiunea care vrei să o dezactivezi și scrie pe acolo ,,dezactivează". Succes!

DanielaH
Moderator
@Barbucristian, ai reușit să dezactivezi opțiunea? Marchează ca soluție răspunsul care te-a ajutat cel mai mult și în felul acesta îi vei ajuta și pe ceilalți membri să știe cum să procedeze într-o situație similară. Mulțumim!