Cum pot beneficia de 10% bani inapoi?

Dana_3
Începător
Buna am pus in cont 440 lei din care am platit o factura orange ,dupa am mai pus 30 si am facut o reincarcare in total 470 lei. Daca mai pun 30 lei primesc cei 10 % sau trebuia pusa suma de 500 dintr-o singura tranzactie?
1 Soluţie acceptată‚

Jay
Campion certificat
Dacă mai pui 30 de lei vei avea suma minima cu care se cere sa fie alimentat contul intr-o luna, însă va trebui să faci si cele 2 plăți cu cardul pentru a te încadra în condiții..

4 Răspunsuri 4

FaraUnID
Campion certificat
Primești 10% din valoarea facturilor Orange sau a reîncărcărilor Orange PrePay (în limita a 40 lei/lună), prin aplicația Orange Money (meniul ‘Plată furnizori’ sau ‘Reîncarcare Prepay’), dacă efectuezi lunar minim 2 plăți cu cardul Orange Money (la comercianți sau pe internet) și ai alimentări ale contului de minim 500 lei în luna respectivă. Suma se primește inapoi în cont în primele 10 zile lucrătoare din următoarea lună calendaristică.

Jay
Campion certificat
Dacă mai pui 30 de lei vei avea suma minima cu care se cere sa fie alimentat contul intr-o luna, însă va trebui să faci si cele 2 plăți cu cardul pentru a te încadra în condiții..

teacher_
#StarMember
Pentru a putea beneficia de banii înapoi, acea suma (500 de lei) trebuia să o pui înainte de a efectua operațiile... Am incercat și eu ce ai spus tu într-o lună, dar nu am primit. Suma trebuie sa existe in cont în momentul în care vrei sa faci plățile și reîncărcările.

DanielaH
Moderator
Pentru că acest subiect a mai fost dezbătut in Comunitate aici: https://comunitate.orange.ro/questions/1978250-10-valoarea-facturii-orange-money, vom închide acest topic. @Dana, poți vedea acolo toate discuțiile despre condițiile pe care trebuie să le îndeplinești pentru a primi înapoi 10% din valoarea facturilor Orange sau a reîncărcărilor PrePay.