Ce părere aveți despre Sony Vision S?

Anonim
Neaplicabil

Sony a dezvăluit un prototip de mașină inteligență, surpriza de la CES 2020.

Detalii mai jos:

https://gadget.ro/sony-vision-s-prototip-de-automobil-electric/

8 Răspunsuri 8

Vio73
#StarMember
E foarte bine că Sony se implică și pe acest segment și sunt sigur că vor face o figură frumoasă! Ar trebui totuși să ne dea detalii și despre autonomie, preț, etc. Oricum, acesta este sau va trebui să fie viitorul!

Anonim
Neaplicabil
Da, arată excelent

Vio73
#StarMember
Da, e super făină! Da, ei fac lucruri de calitate și dacă s-au implicat și pe acest segment, sunt convins că e wow...

TheSpecialist
Maestru
Masina are o linie foarte interesanta, oarecum clasica dar bineînțeles are acel touch specific Sony. Te duce cu gândul, ca întotdeauna, la ceva foarte compact care se ascunde sub carcasa respectiva. Și nu poate fi altfel când, pe lângă Sony, au participat la realizarea mașinii toate acele nume sonore. Eram curios cine o produce efectiv, și când am văzut Magna Steyr, am realizat tabloul complet al acestei bijuterii. Un pas îndrăzneț pt Sony, dar un pas așteptat oarecum.

Miha_Z
#StarMember
Frumoasa masina si are un design deosebit. Mi-ar place sa o testez. N-or da cateva spre testare? :))

Ascary
Campion certificat
Masini deosebite,dar pentru noi muritorii de rand 🙂 sunt inaccesibile. Nici macar pentru teste 🙂

Jay
Campion certificat
Viitorul suna scump.. frumos, dar, scump.. 🙂

Vio73
#StarMember
Noile tehnologii în domeniul auto reprezintă viitorul. Va trebui să le luăm în calcul în următorii ani, fie că vrem sau nu! Așa că orice model nou apărut pe piață ne dă posibilitatea să alegem dintr-o paletă mult mai largă. Sigur, ar trebui să fie și accesibile!