Solicitare canale tv National Geographic și Wild

Mădălina
Începător
De ce nu faceți ceva pentru a introduce in grila tv programele National Geographic și Wild? Telekom a reușit! Bravo lor! Așa își păstrează clienții. Asculta părerile lor și încearcă să îi mulțumească.
3 Răspunsuri 3

teacher_
#StarMember
Daca Telekom a reușit, Orange funcționează cu infrastructura și canalele Telekom, cel puțin la tv prin cablu... poate nu ar strica să dai o căutare noua a canalelor. Sau poți face o sesizare la numărul 300 sau 401, sau cu ajutorul chat-ului Djingo...

Razvan
#StarMember
Cred ca nu sunt disponibile încă și pe Orange DTH. Ce serviciu de televiziune ai: prin Cablu TV (fibră optică) sau antenă satelit (DTH)?

Jay
Campion certificat
Mai exista un subiect asemănător in comunitate, unde iti poti spune parerea si poti vedea si alte informatii.. https://comunitate.orange.ro/questions/2018499-intamplat-national-geografic-wild-grila-tv