[Încheiat] Extinderea garanției la telefoanele Huawei (dec. 2019)

Razvan
#StarMember
În perioada 2 decembrie 2019 - 12 ianuarie 2020, câteva telefoane din gama Huawei beneficiază de extinderea garanției cu 90 de zile prin intermediul aplicației HiCare. Atașat găsiți regulamentul promoției disponibil în aplicație.
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Deja am făcut treaba aceasta și am extins garanția cu 90 de zile. Este foarte bine că s-au gândit. Am Huawei P 30. Mulțumesc!

4 Răspunsuri 4

Vio73
#StarMember
Deja am făcut treaba aceasta și am extins garanția cu 90 de zile. Este foarte bine că s-au gândit. Am Huawei P 30. Mulțumesc!

Razvan
#StarMember
Modele de telefoane cărora le poți extinde garanția.

Vio73
#StarMember
Mulțumesc, Răzvan!

Ascary
Campion certificat
Pentru utilizatorii Huawei e salutara vestea. Asteptam si de la Samsung ceva asemanator.