Telekom Sport 1 și Telekom Sport 2

sosos69
Începător
Cand vom putea viziona canalele de sport Telekom Sport 1 și Telekom Sport 2, chiar la un cost suplimentar sub forma de pachet optional?
4 Răspunsuri 4

teacher_
#StarMember
Bun venit in comunitate! Canalele Telekom sport 1 și 2 sunt canalele de top ale celor de la Telekom... Daca le-ar da și Orange, nu s-ar mai numi Telekom Sport. In plus, exista alternativa Look Sport, care oferă cam aceleași competiții.

Razvan
#StarMember
Pe Orange, slabe șanse în configurația actuală în momentul de față. Doar în momentul în care Telekom le va oferi tuturor cabliștilor posibilitatea transmiterii acestor posturi contracost în afara propriei rețele.

Vio73
#StarMember
Probabil că se va întâmpla și acest lucru dacă Orange va prelua Telekom. La momentul acesta există pe fibră Telekom 3 și 4 și Look-urile, deci are și Orange o grilă bună pe partea de sport.

raz138
Junior
Telekom sport nu mai apartine Telekom deci Orange ar putea oferi aceste canale