Cum se activează un beneficiu din My Orange?

Gyuri
Începător
Cum se poate activa acest beneficiu?
11 Răspunsuri 11

Neaplicabil
Și eu am votat acolo dar nu am reușit să activez netul acela .

Vio73
#StarMember
Deocamdată nu i-a venit încă rândul. La mine apare că e disponibil Deezer, iar sub el, ai disponibilă funcția ,,Activează". Când vei avea disponibilă acea opțiune, apeși pe acel ,,Activează " și apoi trebuie să primești un sms de confirmare a faptului că opțiunea e activă. Succes!

Jay
Campion certificat
Deocamdată a fost votarea unuia dintre cele două beneficii si, asa cum scrie si pe poza postata de tine, il poti activa până în 14 ianuarie.. probabil, in functie de cum are fiecare valabil beneficiul activat anterior, va apărea si pentru acesta activează.. nu poti avea două beneficii gratuite in acelasi timp..

teacher_
#StarMember
Salut! A fost vorba de un vot, in care se activa ceea ce majoritatea decidea. Majoritatea a decis că vrea internet, așa că toți vor trebui sa se conformeze și vor primi beneficiul ales de cei mai mulți... P.S. vezi că nu ai acoperit Nr de telefon la toate screen shot-urile

Anonim
Neaplicabil
Atunci când se activează butonul vei putea selecta beneficiul, nu?

Ascary
Campion certificat
Da,exact cocolosh 🙂

Anonim
Neaplicabil
Oricum mie nu-mi apare partea cu beneficii 🙂

Vio73
#StarMember
Încearcă și pe un laptop/ desktop.

Anonim
Neaplicabil
@Vio73, mulțumesc pentru pont.

Ascary
Campion certificat
cocolosh nu ai cumva setat fontul prea mare pe telefon? Incearca doar de proba sa pui un font mai mic si vezi dupa aceea daca vezi.

Vio73
#StarMember
Mie așa îmi apare disponibil până la 14 ianuarie.